jak vydělat peníze bez práce DigitalGeneration - Nejlepší internetové výdělky

Nechte vydělávávat Váš počítač za Vás díky DigitalGeneration a vytvořte si tak pasivní příjem 24 hodin denně bez toho, aby jste museli něco dělat. … Jak funguje DigitalGeneration: Pomocí projektu Digital Generation

Nedávno jsem objevil projekt DigitalGeneration a rád bych Vás do něj pozval. … Jde o to, že poskytnete institutu DigitalGeneration (DG) početní výkon svého počítače v tzv. vláknech (threadech).

Reklama všeho druhu, osobní poznámky a duplicitní nabídky patří sem. … Jak funguje DigitalGeneration: Pomocí projektu Digital Generation (DG) můžete použít svůj počítač k výdělku. … Předmět příspěvku: Re: Digitalgeneration Novinka

Jak funguje DigitalGeneration: Pomocí projektu Digital Generation (DG), … Tím, že máte spuštěnou aplikaci, tak díky počítači vyděláte peníze. Pokud máte více počítačů, můžete využívat více počítačů. … Kolik je možné vydělat peněz?

Z hracích stránek mám již prodaných 70 kódů. Využila jsem možnost převodu peněz na bankovní účet, kde je poplatek pouze 1 %. Minimální výběr na BÚ je 20 €, na PayPal 5 €. Stránky na stírání losů se vyplatí.

Doplňující informace pro registrované lidi na úžasném programu DigitalGeneration. … Jak funguje DigitalGeneration: Pomocí projektu Digital Generation (DG), … Kolik je možné vydělat peněz?

28 likes · 13 talking about this. … Podle informačního emailu od DigitalGeneration byly všechny platby na Payzu dočasně zastaveny, kvůli hackerovi z Ukrainy, kterému se podařilo upravením aplikace vybrat peníze, které mu nepatřili.

DigitalGeneration není jako jiné projekty, kde se vyplácí až od cca 10-20USD a na výplatu se čeká 1-999 měsíců - zde je výplata od 1USD, což je denní příjem z jednoho FREE vlákna a převod na Payzu mi trvá 1 sec.

Kolik je možné vydělat peněz? Za poskytnutí části výkonu svého počítače, notebooku, tabletu, jste placeni. Za každých 24 hod. obdržíte 1 USD, které můžete ihned vybrat a výběry jsou ihned připsány, možnosti jsou na Paxum, PAYZU …

Platební systém, který platí i do ČR a na Slovensko. … Navíc mají i referal systém. Poplatky: MB na MB 1% Vklad na ucet MB … PříspěvekPředmět příspěvku: Výhodnější převod měn

Jak vydělat na internetu snadno? Objevte nejlepší klikačky online, které jsou ověřené, že opravdu platí. … Doporučuji používat stejnou el. peněženku pro všechny PTC - nejlépe PayPal (nejmenší poplatky u výběru peněz) nebo Payza účet.

DigitalGeneration převod peněz

Návod na registraci - návod na výdělek

výdělek peněz na pc, číslo a aktivní učet, nemusíte čekat na přidělení vlákna a můžete si instalovat aplikaci. ThreadManager aplikaci stáhněte v sekci " Download " a nainstalujte. vydělávat na pc, výdělek na internetu, peníze z počítače, peníze z internetu, práce pro Váš počítač, Digital Generation NECHTE VYDĚLÁVAT SVŮJ POČÍTAČ

Nechte vydělávat peníze váš počítač, pasivní příjem peněz, Nabídka pasivního výdělku, pasivní výdělek, peníze bez práce, pasivní příjem, Práce, Nabídka

jak rychle vydělat velké peníze přes internet

Odměnou vám pak bude příjem 1USD denně, naprosto bez práce, a pokud program doporučíte svým známým, tak z jejich činnosti budete dostávat 20% v první linii a 10% ve druhé linii.

Jednoduché, genialní, bezpečné, zdarma a hlavně VÝDĚLEČNÉ!!!! Novinka!!!!! Digital Generation se zabývá složitýma zakázkami. Potřebují např. spočítat náročnou "úlohu", která by na výkonnější počítači trvala měsíce. Místo nakupování složitých a drahých počítačů, serverů se rozhodla pro možnost sloučení a tuhle "úlohu" i jiné zakázky, rozdělit mezi více počítačů. Následně místo měsíce, mají "úlohu" vyřešenou a spočítanou během několika minut. A o část zisku s těchto zakázek se dělí s těmi, kdo jim právě poskytoval zanedbatelnou část výkonu svého počítače.Aplikace je zcela bezpečná. Aplikace je bezpečnější než Skype, který také denně používá spousta lidí, navíc Vám Skype bere z PC mnohem větší výkon, než aplikace DG!!!

vydělat peníze přes internet, peníze na internetu, výdělek na internetu, výdělek přes internet, jak vydělat peníze na internetu

Podstata je v tom, že pronajmeš asi 1% paměti svého počítače. Stáhneš program ThreadManager a nainstaluješ (čistý bez virů, testováno!), a ten spustíš.

Vedlejší příjem vedle svého hlavního zaměstnání, máte počítač a základní dovednosti práce s ním?Nenechte ho tedy zahálet a využijte jej, pomůže Vám velmi zpříjemnit stav Vaší peněženky.Nabízím každému vytrvalému zájemci velmi jednoduchou práci, propagace na internetových inzertních portálech. Máte zájem?

Už jste někdy dostaly peníze bez práce ?

Vysedáváte často u internetu? … Tak to máte jedinečnou příležitost přivydělat si nějakou stokorunku navíc do rodinného rozpočtu. … Nechte svůj počítač vydělávat!

Digital Generation - Peníze na netu Už jste někdy dostaly peníze bez práce ? Asi jako každý jiný 0,06 % z částky na účtu ve své bance :) . Pokud máte doma počítač , nechte ho dělat …

Vysedáváte často u internetu? Tak to máte jedinečnou příležitost přivydělat si nějakou stokorunku navíc do rodinného rozpočtu. Napište si o nabídky několika jednoduchých přivýdělků.

Kolik mohu vydělat? - DG Pokud nechcete další vlákna kupovat. Počkejte si, až Vám vlákno, které jste dostali při registraci zdarma, vydělá a z těchto peněz, si zakupujte další vlákna.

Nechte svůj počítač vydělávat

Nyní si stáhněte aplikaci ThreadManager v sekci " Download " a nainstalujte. Návody, Digital Generation Jak vybírat peníze … Pokud si chcete koupit více vláken a nechcete čekat než si na to vyděláte, můžete si zaslat peníze na peněženku PAYZA ze svého účtu.

Nechte svůj počítač vydělávat peníze!,Vysedáváte často u počítače? Tak proč toho nevyužít a nepřivydělat si nějakou tu kačku navíc, když jste online

Převod peněz na Paypal Vlákno: Převod peněz na Paypal … Podobná vlákna Nabízím zhodnocení vaších peněz.

Práce z domu, Nechte vydělávat peníze svůj počítač. Nechte místo sebe vydělávat peníze svůj počítač. Je to opravdu velmi jednoduché, zdarma a funkční řešení. Nevěříte? Proč Vám bude společnost DG platit a k čemu to potřebují ? Institut Digital Generation se zabývá složitýmy zakázkami. Potřebují např. spočítat náročnou "úlohu", která by na výkonějším počítači trvala měsíce. Místo nakupování složitých a drahých počítačů, serverů se rozhodla pro možnost sloučení a tuhle "úlohu" i jiné zakázky, rozdělit mezi více počítačů. Následně místo měsíce, mají "úlohu" vyřešenou a spočítánou během několika minut. A o část zisku s těchto zakázek se dělí s těmi, kdo jim právě poskytnul zanedbatelnou část výkonu svého počítače. Za poskytnutí části výkonu svého počítače, notebooku, tabletu, jste placeni. Za každých 24 hod. obdržíte 1 USD.

DG - vydělávej počítačem - Konec-problemu Peníze se Vám načítají v aplikaci, pokud máte puštěný počítač. Vlákno Vám vydělá 1 dolar za 24 hodin. Záleží jen na Vás, jak dlouho máte PC puštěný.

Vydělávejte peníze pouze zapnutým počítačem. Stačí se registovat, nainstalovat aplikaci a nechat zapnutý počítač a Již se dolárky načítají. Výběr možný denně od 1 USD. Další informace mailem.

Máte počítač s internetem ?Jistě-že ano tak ho využívejte nechte ho vydělávat a nebudete muset již počítat každou korunku. Nebudete muset říkat dětem "nemám" Neslibuji ze začátku horentní sumy , ale slibuji ,že za Vaší snahu bude zaplaceno a co je důležité penízky Vám půjdou přímo na Váš účet Tak neváhejte a přidejte se k nám. Kdo váhá, a přemýšlí ,nikdy nic nebude mýt Stále budete dětem říkat nemám.

Zajistěte budoucnost sobě i svým blízkým! Mám pro Vás zajímavý byznys, který je velmi dobře odměněn. Je to druhá jistota k pracovnímu poměru a není třeba se strachovat, pokud bude zaměstnavatel také postižen krizí a Vaše pracovní jistota také. Dlouho připravovaný systém je zde a vy máte možnost být mezi prvními registrovanými. Systém funguje krátce, takže kdo si pospíší, bude na tom samozřejmě nejlépe. Pište si pro informace, je to velmi zajímavé, nikdo neprohloupí

Máte doma internet a potřebujete si přilepšit do rodinného rozpočtu? Nabízím několik jednoduchých přivýdělků, určených pro všechny od 18-ti let. Vše je bez jakýchkoliv závazků a hlavně zcela zdarma, peníze nikomu neplatíte, pouze vyděláváte.

Nabízím práci z domu s využitím PC. Jde o spolupráci bez ŽL, pracujete jen kdy Vy chcete a jak dlouho chcete, nikdo vás do ničeho nenutí. Žádné závazky, žádné nucené odběry! Můžete si vydělat pěkné peníze navíc, záleží jen na Vás jak se budete snažit.. Práce je vhodná pro každého, ať už jste maminka na MD nebo nezaměstnaný/á, student/ka, důchodce. Kdo má zájem o přivídělek tak mě napište.

Vydělávání nikdy nebylo snazší. Nový revoluční přivýdělek. Vydělávejte peníze pomocí aplikace, kterou si hned teď můžete nainstalovat do Vašeho počítače a můžete tak začít vydělávat. Jsme napřed oproti konkurenci, jelikož program už lze stáhnout. Můžete tedy rovnou začít vydělávat! Žádné klikání a spam! Žádné podvodné nabídky! Využijte svůj čas strávený na počítači k vydělání peněžních prostředků. Aplikace běží na pozadí, tudíž Vás neruší. Čas, který i tak trávíte na počítači, můžete zužitkovat k přivýdělku. Váš výdělek závisí pouze na tom, kolik reklam dokážete zobrazit a také na rozsahu dostupné inzerce. Názorně Vám vysvětlím, kolik si můžete vydělat. Za jednu reklamu dostanete až 0,015 Kč. Za 1 minutu se vám zobrazí 5 reklam, což je 300 reklam za hodinu. Po jednoduchém propočtu můžete tedy vydělat 4,5 kč za hodinu. Za měsíc si tak můžete přijít na částku přesahující 1000 Kč. Vyzkoušejte tedy ihned tento fungující způsob výdělku!

Revoluční příjem peněz trvalý příjem peněz - peníze bez práce bez práce - peníze bez klikání - peníze bez reklamy - peníze bez obtěžování - peníze bez Vaší přítomnosti

vydělávat bez práce, výdělek bez práce, výděleek na internetu, výdělek přes internet, výdělek z domova, výdělek na naetu, pravděpodobný výdělek, průměrný výdělek, slušný výdělek na inetrnetu,

autopilot na peníze, autopilot výdělek, Nechte vydělávat váš počítač,výdělek na interentu, vydělávat přes internet, vydělávat přes počítač, nechte svůj počítač vydělávat, jak vydělávat bez práce, výdělek bez práce, výdělek na počítači, výdělek online, Ostatní, trvalý příjem, bez práce, vydělávat bez práce, výdělek bez práce, výděleek na internetu, výdělek přes internet, výdělek z domova, výdělek na netu, pravděpodobný výdělek, průměrný výdělek, slušný výdělek na inetrnetu, bez klikání, revoluční příjem, trvalý příjem, bez reklamy, bez obtěžování, bez Vaší přítomnosti,Nabídka Práce, Nabídka, výdělek na pc, vydělávat na pc, výdělek na internetu, peníze z počítače, peníze z internetu, práce pro Váš počítač

Jak vydělat peníze nejen na internetu, práce z domova. způsoby, jak si vylepšit vaši finanční situaci a mít doma více peněz! Můžete toho docílit buď vyděláním peněz, nebo také úsporou v činnostech, které běžně děláte. Přečtěte si články, jak si vydělat peníze na internetu, práci z domova, a dalšími způsoby, a jak také ušetřit. Internet dnes představuje největší informační médium na světě, pomocí kterého si můžete vydělat velmi slušné peníze. Výdělek na internetu není snadný a rychlý, ( i když jsou i způsoby rychlého výdělku). často se můžete setkat s neseoriózními nabídkami. Zde najdete většinou způsoby, které jsme vyzkoušeli a fungují.

výdělek z provizních a partnerských (affilate) programů, z pronájmu reklamních ploch na webových stránkách, ze zprostředkování obchodů a služeb, prodej zboží.... Novým způsobem je práce na doma. buď si od firmy vezmete práci, kterou pak děláte doma, nebo je práce z domova chápána jako vlastní činnost, kde potřebujete jen internet a telefon. Může se jednat se o pasivní příjem, vytovřený prací prováděnou z domova. Práce na doma je jedním z velice efektivních způsobů jak si zajistit nadprůměrný příjem.

Tip na práci doma. Z domova může pracovat každý, kdo má chuť! Nepotřebujete žádnou speciální kvalifikaci, vše potřebné se dá lehce naučit! Stačí vůle a chuť být nezávislý, ochota se učit a obětovat tomu volný čas. Nejdůležitější je mít vlastní počítač, připojení k internetu a většinou telefon

už ýádné cashbar, surfbar, peníze, přivýdělek, brigáda, surfování, práce, dollar, dollars, dolar, dolars, cash, 20 Dollars 2 Surf - přivydělejte si tím, co jinak stejně děláte - surfováním po internetu! Nechte si za to zaplatit. 20 Dollars 2 Surf je projekt francouzské společnosti, který Vám může přivydělat nějaké peníze a to pouhým surfováním na internetu popřípadě pouhým zapnutým počítačem. Pracujete hodně na počítači, tak proč toho nevyužít a nevydělat si. Vše je jednoduché a hlavně ZDARMA! Vzhledem k tomu, že tento projekt nemá českou lokalizaci, můžete využít těchto stránek pro lepší navigaci. Přesto věřím, že po chvilce používání již zvládnete všechno sami. make cash Základem celého projektu je 20$Dollars2Surf tzv. surfbar, cashbar, banner, nebo chcete-li reklamní proužek. Ten se Vám zobrazuje na ploše počítače a v něm běží reklamy. Nemusíte na ně klikat, nebo si jich všímat. Za každou reklamu se Vám na Váš účet připíší body a na konci každého měsíce se body převádějí na peníze. Peníze si poté můžete nechat vyplatit na účet u PayPal, AlertPay nebo HiPay.

JAK VYDĚLAT NA INTERNETU - PENÍZE BEZ PRÁCE A ZDARMA! Dneska vám přináším návod,jak vydělat peníze na internetu bez práce a zcela zdarma.Nejlepší firma,která vám vyplatí vaše vydělané peníze je ClixSense.Funguje již od roku 2008 a je na ni registrováno více než 6 milionu členů.Postupně klikáte na reklamy,za každé shlédnutí vám je přičtena odměna za zhlédnutí reklamy a při dosáhnutí výplatního minima (6$) si peníze můžete nechat zaslat na váš PayPal účet.Pokud se budete snažit klikat na reklamy,můžete si za měsíc vydělat až 500 Kč.A to vše je bez práce a zdarma.Vše je bezpečné a zcela zdarma!

prace bez poplatku, peníze bez práce, autopilot na peníze, program na peníze, jak vydělávat peníze bez práce, trvalý finanční příjem bez práce, výdělek bez práce,

Digital Generation - Nechte vydělávat své PC, Pomocí projektu Digital Generation (DG) můžete použít svůj počítač k výdělku.

Tento program se poněkud liší od ostatních zde uváděných projektů. Pomocí něj pronajímáte za úplatu malou část výpočetní kapacity svého počítače firmě Digital Generation, která ji používá k provádění části výpočtů u ní zakoupených. Současné programy umožňují rozdělit výpočty na množství malých částí a zpracovávat je souběžně na mnoho procesorech místo na jednom velkém počítači. Váš PC přitom je jen minimálně zatěžován, protože tento program využívá jen 5 % vaší výpočetní kapacity a proto můžete současně normálně pracovat a zpoždění reakce PC je téměř nepostřehnutelné. Problémy mohou nastat při přehrávání videa nebo provozu velmi náročných programů jen u slabých strojů, pro které je sama tato činnost na hranici jejich výkonosti. Program pracuje na pozadí, lze jej stáhnout do ikonky na spodní liště oken a tak vydělává a ani o tom nevíte. Nic po vás nechce, žádné klikání nebo čtení zpráv, jen si tiše počítá a vydělává. Všichni tvrdí, že je zcela bezpečný. Nezajímá se o data z vašeho počítače a ani se nesnaží do něj propašovat nějaký vir nebo jinou škodlivinu. V době poslední aktualizace tohoto článku se projektu účastní přes 200 tisíc uživatelů a nikdo z nich si na nic neztěžuje. Pokud narazíte na negativní hodnocení programu, pak pochází většinou od lidí, kteří se jej neúčastní a pochybují jaksi z preventivních důvodů nebo od podvodníků, kteří byli při podvodu přistiženi a z projektu vyloučeni. Pro takovýto způsob vydělávání musíte mít jen zapnutý PC se spuštěným programem ThreadManager (správce vláken), který si po registraci stáhnete a instalujete, a připojení na internet. Za den (24 hodin provozu počítače) si vyděláte 1 $ z každého přiděleného vlákna (thread), tedy 4,1 centu za hodinu. První vlákno dostanete zdarma na měsíc, další si můžete zakoupit za 50 $ a jsou aktivní rok. Vláken můžete mít více, ale počítejte s větším zatížením PC. Program má dvoustupňový referralský systém, z první úrovně dostanete 20 % z výdělku vašeho referrala, z druhé 10 %. Vydělané peníze můžete kdykoli vybrat od minima 1 $ a jsou zasílány okamžitě. Podporovány jsou elektronické peněženky Payza, Perfect Money a Paxum a také bankovní převod. Z jednoho počítačového připojení si můžete zřídit jen jeden účet, ale program může být současně spuštěn na více počítačích (pokud jich máte více) současně připojených na internet. Pokud toho chcete využít nebo chcete nechat svůj PC trvale zapnutý a vydělávat, nutně potřebujete mít aktivních více vláken. Vzhledem k ceně elektřiny a spotřebě PC zvažte, kolik vláken potřebujete, aby si program s výdělkem 4,1 centu za hodinu na vlákno vydělal na svou spotřebu a ještě byl ziskový. Pokud program používáte na pozadí při jiné činnosti, pak je ziskový vždy, protože spotřeba počítače je skoro stejná ať program běží nebo ne.

Kliknutím zde nebo na nápis Registrace na spodku stránky se dostanete na registrační stránku. Při registraci se klasicky bez diakritiky (háčků a čárek) vyplní jednoduchá tabulka. Dostanete uvítací email a hned se můžete přihlásit do své kanceláře. Nejprve si z volby Personal/Profile (osobní/pfofil) otevřte stránku pro doplnění osobních údajů. Nejdůležitější je vložení telefonního čísla na které dostanete ověřovací SMS. Vkládá se včetně mezinárodního předčíslí (pro Českou republiko 420). Dále je třeba vyplnit adresu účtu alespoň jedné elektronické peněženky nebo bankovního účtu. Kliknutím na Save (uložit) se změny zapíší a současně je na uvedené číslo odeslána SMS. Ta obsahuje číslo, které je třeba napsat do odpovědní SMS a poslat zpět nebo je zaslat v SMS na číslo 447937946882. Cena je stejná jako pro jiné SMS podle vašeho operátora. Pokud do hodiny SMS nedojde, zkontrolujte správnost zadání čísla a kliknutím na Get SMS with code (zaslat SMS s kódem) požádáte o nové zaslání SMS. Pokud je vše správně a přesto SMS nedojde, můžete tuto závadu nahlásit přes Tickets/New tickets (lístky/nový lístek). Zvolte téma Manual Verification (ruční ověření) a s největší pravděpodobností budete ověřeni ručně i bez potvrzovací SMS. Po ověření můžete stáhnout instalační program kliknutím na Downloud (stáhnout). Spuste instalační program a nechte si nainstalovat program Thread Manager (správce vláken). Program se nainstaluje tak, že se automaticky spouští při startu Windows a hned začne vydělávat, aniž byste se museli o cokoliv starat. Instalační program nestahujte před ověřením, mohl by špatně fungovat, protože obsahuje směrovací kód spárovaný s vaší kanceláří. Pokud tomu z jakéhokoliv důvodu tak je a program hází poruchové hlášky, špatně se zobrazuje nebo se mu nedaří připojit se, je třeba jej klasickým způsobem Windows odinstalovat (volbou Start/Nastavení/Ovládací panely/Přidat nebo odebrat programy/Thead Manager - Odebrat) nebo Start/Programy/Thead Manager/Uninstal Thead Manager). Nyní se přihlaste do své kanceláře a v profilu změňte Token (označení síťového směrování). Kliknutím na Refrash token (obnovit označení) se změní vnitřní identifikace a uloží se kliknutím na Save. Nyní můžete znovu stáhnout instalační program a nainstalovat správce. Měl by již fungovat správně. Upozornění: Okénko pro nové heslo New Password nechte prázdné, pokud nechcete heslo měnit. Jinak bude jeho obsah uložen jako nové heslo. Během 24 hodin po ověření vám bude zdarma přiděleno jedno vlákno, které bude měsíc vydělávat a vydělané peníze můžete kdykoliv vybrat.

Provoz programu Thread Manager Program se spouští automaticky po spuštění Windows a připojení k internetu. Zobrazuje okamžité celkové zatížení procesoru vašeho počítače, připisování peněz v reálném čase a vše potřebné ke svému provozu. Lze se z něj dostat do vaší kanceláře pro zadávání dalších příkazů nebo jej odložit do lišty Windows aby nepřekážel. Protože zobrazuje stav vašeho účtu na setiny centu, můžete přímo pozorovat, jak peníze přibývají. Jednou za den (po prvním spuštění) převádí včerejší výdělek do evidence ve vaší kanceláři, odkud můžete peníze vybírat. O tom, kdy bude převod proveden informuje v informačním řádku. Na počitadle dnes odpracovaného času PC si můžete ověřit, kolik si vyděláte při běžném používání počítače. Počitadlo se nuluje o půlnoci podle systémového času vašeho PC, ale v tabulce se aktualizuje až po odeslání převodu výdělku do kanceláře. Pokud vyderete peníze, údaj o stavu účtu v programu se aktualizuje až po nejbližším opětovném spuštění programu nebo jej můžete obnovit kliknutím na Refresh (obnovit) v tabulce Account (účet) v informačním okně programu. Základní funkce programu bezpečně fungují a postupně se oživují i další. Proto čas od času dochází k aktualizaci programu. Jste o tom informováni v domovské stránce vaší kanceláře, v záložce zpráv (Messages) a emailem. Pro plné využití všech vlastností programu je vhodné si novou verzi nainstalovat. Nejprve je třeba starou verzi programu ukončit a odinstalovat postupem popsaným v odstavci o registraci. Pak stáhněte přes tlačítko Downloud novou verzi a nainstalujte ji. V tomto případě není třeba měnit token. V nejnovější verzi programu byly zprovozněný záložky Scripts (zápisy), kde můžete v grafické podobě vidět jak tento program využívá kapacitu procesoru PC a Messages (Zprávy).

Položka Personal je nejdůležitější ve vaší kanceláři. Z ní se dostanete na další volby. Jsou zde základní informace o výdělku, referralský odkaz a odtud se také odhlašujete z kanceláře. Profile - umožňuje uložení telefonního čísla pro zaslání ověřovací SMS, změnu hesla, nastavení osobních údajů, adres účtů elektronických peněženek nebo bankovního účtu. Je zde také váš odkaz pro registraci vašich referralů a možnost změny označení spojení (token). Stats (stav) - zobrazuje tabulku denních příjmů. Threads (vlákna) - uvádí přehled stavu vláken a lze je odtud také nakupovat. První vlákno dostanete zdarma na měsíc. Další si můžete zakoupit za 50 $ na jeden rok. Kliknutím na odkaz buy new threads (nákup nových vláken) se otevře okno pro nákup. Zadáte počet vlákem v ceně po 50 $ a potvrdíte Buy thereads (koupit vlákna). Pokud nemáte dost peněz na účtě, jste zde o tom informováni a můžete je vložit z peněženek kliknutím na odkaz add funds (vložit peníze). Po zaplacení se nové vlákno ihned objeví v tabulce. Aktivuje se spuštěním programu Thread Manager nebo jeho obnovením kliknutím na tlačítko Refresh na kartě účtu programu. Data o vlákně ve vaší kanceláři se aktualizují až po přenosu dat z programu po nejbližší půlnoci. Referrals - zobrazuje tabulku referralů. Z výdělků vašich referralů dostanete 20 % v prvé úrovni a 10 % v druhé. I zde je uveden váš referralský odkaz. Payments (platby) - uvádí přehled plateb a umožňuje vložení peněz z peněženek do programu a také výběr výdělků. Vybírat lze kdykoli, jakmile je na účtě dostatek peněz. Vložení peněz z peněženky se provede kliknutím na odkaz Add funds (vložit peníze). Dále vložíte sumu a kliknutím na Select payment (vybrat peněženku) se dostanete na stránku s ikonami peněženek. Kliknutí na ikonu vás přesměruje do zvolené peněženky pro klasické potvrzení platby. Peníze se uloží do běžného účtu (Current Balance). Výběr výdělku je pod odkazem request payout (žádost o výplatu). Tento odkaz se objeví, až když je co vybírat, tedy až když jsou na účtě peníze překračující minimum pro nastavené peněženky. Minimum pro výběr je 1$ pro Payzu, 0,1 $ pro Perfect Money - obojí bez poplatku. Na Paxum je minimum 2 $ s poplatkem 1 $ a pro bankovní převod je minimum 50 $ s poplatkem také 1 $. Je zde rovněž zobrazena momentálně dostupná suma pro výběr. Stačí vložit požadovanou částku a kliknout na ikonu peněženky. Zobrazují se jen ikony procesorů nastavených v profilu. Pokud chcete přidat nebo změnit peněženku, dostanete se do svého profilu i přímo odtud kliknutím na odkaz profile. Výplaty do peněženek jsou okamžité. Pro převod na účet asi do 2-3 pracovních dní, ale to se nikde neuvádí, je to obvyklá doba bankovního převodu a já po tom ani nepátral.

nně na vlákno. Je to sice pravda, ale to musí být v provozy 24 hodin denně. Při běžném využívání PC je denní výdělek maximálně poloviční, ale i to je mnohem víc, než můžete získat z klikaček. Pokud pracujete na PC přes 5 hodin denně, pak je rozhodně výdělečný i pro zakoupená vlákna. Pokud trávíte u počítače méně času nebo nemáte 50 $ na koupi vlákna neváhejte se alespoň zaregistrovat a vydělávat na měsíčním vlákně zdarma. Za měsíc získáte několik dolarů (i bez referralů), což je víc než můžete získat na jakékoliv klikačce. Je to srovnatelné se ziskem z investičních programů, ale je to zdarma a zcla bez rizika. Rozhodně stojí za vyzkoušení. Osobně odzkoušeno, SKUTEČNĚ OPAKOVANĚ SPOLEHLIVĚ PLATÍ !

Seo servis

Expres Kuriérske služby

free counter with statistics