Milionářkou v 16. letechMichelle najdete v roce 1997 s ročním zhodnocením kapitálu 1000%, všimněte si však i dalších - Ralph Casazzone a zhodnocení peněz o 1,283% za rok, Larry Williams a 11,376% za rok, John Holsinger a 608% za rok, atd. Jenom pro doplnění - v akciích se považuje za úspěch zhodnotit peníze o 30% za rok, u podílových fondů můžeme většinou doufat ve zhodnocení 10% za rok, banky a jejich termínované vklady nám dnes sotva zhodnotí peníze o 2% za rok).

Michelle dokázala světu něco, čemu jsme my "obyčejní" lidé dlouho nedokázali věřit: finanční svět a spekulování na burzách je mnohem jednodušší, než si kdokoliv z nás kdy pomyslel. Skutečně každý může komoditní obchodování vyzkoušet a skutečně každý má v něm rovné šance uspět.

Svět se přesvědčil, že obchodovat komodity dokáže 16 letá holka a vydělat si tak jmění, o kterém se mnohým z nás může pouze zdát.

Michelle Williamsová ukázala světu nové možnosti. Desítky tisíc lidí přestalo po tomto fenomenálním úspěchu pochybovat o tom, zda-li jsou komoditní spekulace i pro ně. Mnoho lidí si poprvé ve svém životě uvědomilo, že komoditní spekulace jsou zde skutečně pro každého.

Co dokázala 16 letá holka, dokáže s největší pravděpodobností každý z nás.

Možná ne v tak fenomenálním měřítku, ale i poloviční úspěch by byl dostatečně uspokojivý na to, abychom si každý rok mohli dopřát alespoň část našich velkých snů. (zdroj Finančnik.cz)

Zaregistrujte se zdarma a získejte 500Kč na obchodování!


Začněte obchodovat ZDARMA !


sitemap mapa výdělek z domova, obchodovýní na burze domácí zaměstnání