Zpětné odkazy a propagace webu Zdarma

Zpětné odkazy - zdarma -

Zaregistrujte se na "ODKAZUJEME.cz" a získávejte zpětné odkazy na své stránky automaticky

Jak to funguje
Registrací získáte zdrojový kód s odkazy ze systému odkazujeme.cz. Vložíte jej do nové stránky, kterou uložíte a publikujete na internetu na vaší doméně. Na tuto stránku pak budete jen odkazovat z vašeho webu (ve tvaru zpětné odkazy, odkazy zdarma, partneři, odkazujeme…)

Splněním registračních podmínek je Váš web zařazen do katalogu na odkazujeme.cz a získáváte první odkaz. Další odkazy získáváte v momentě, kdy se do systému odkazujeme.cz registruje webmaster přes vaši stránku - systém to pozná a přidělí mu nově vytvořený kód, v němž se Váš web posouvá na pozici 2, stává se odkazem. Každý další web se v tomto kódu posouvá o pozici níže, původní poslední je odstraněn.

Kdykoliv se do systému registruje další webmaster přes stránku kde je váš web na pozici 2 (registrace přes Váš web), odkaz na Váš web se v kódu tohoto webmastera posune na pozici 3, atd...až do pozice 7. Vývoj počtu získaných odkazů může být velice zajímavý.

Modelový příklad:

Sám získate 5 webmasterů – máte 5 zpětných odkazů na Váš web na pozici 2
Každý z těchto 5 webmasterů získá také 5 webmasterů – máte 25 zpětných odkazů na Váš web na pozici 3
Každý z těchto 25 webmasterů získá také 5 webmasterů – máte 125 odkazů zpětných odkazů na Váš web na pozici 4
Každý z těchto 125 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 625 odkazů na pozici 5
Každý z těchto 625 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 3125 odkazů na pozici 6
Každý z těchto 3125 webmasterů získá 5 webmasterů – máte 15625 odkazů na pozici 7
Sečtením těchto čísel se dostaneme ke konečnému číslu 19 525 odkazů!

Modelový příklad jen naznačuje, jak obrovského množství zpětných odkazů lze dosáhnout při registraci do systému odkazujeme.cz.


REGISTRACE
Kurýrní služby Jihlava
Rychlá přepravní služba kusových a listovních zásilek. Expres přeprava zásilky kurýrem. Dopravíme, přepravíme spěšné zásilky, zboží. DNES vyzvedneme - DNES doručíme.
Vodoinstalo, plynoinstalo, Knecht instalo, s.r.o.
Instalatéři pro Brno a okolí. Rekonstrukce bytových domů, servisní služby v oboru vodoinstalo a plynoinstalo. Rekonstrukce koupelen, koupelnové vybavení -prodej.
Propagace firem a První Internetový Reklamní @genT - reklama nejen online
Budete vidět, budete k nalezení. A to nejen na internetu. Propagace firem i produktová reklama. MOžnost PPC reklamy. Každý Vám pomůže ve svém oboru. Reklama pro firmy i pro jednotlivce. Reklamní předměty a dárky, internetová reklama, tisk, rádio, outdoor, plakáty, mediální reklama. Služby pro malé firmy i pro velké korporace. Vybere si každý.
Internetový obchod, E shop AAAobchod
Internetové nákupní centrum. Tisíce položek, kvalitní podpora, nadstandartní služby.
Ponorná čerpadla ALFApumpy
ALFApumpy - ponorná čerpadla a domácí vodárny od českého výrobce. Katalog ponorna-cerpadla.cz obsahuje vibrační čerpadla Ruche, tlaková čerpadla, kalová čerpadla. Domácí vodárny se samonasávacím čerpadlem, tlakové nádoby nebo systémy vodáren bez zásobníku pro vibrační čerpadla.
Ruční mytí aut Olomouc
Ruční mytí aut v Olomouci, čištění tepecírunku, čalounění, interiéru vozidla. Ruční mytí a ošetření podvozku, leštění a tvrzení karoserie, čištění kol a motoru. Kompletní úklid a mytí vozidel.
Drtiče odpadu W:M
Drtiče kuchyňského odpadu Waste:Master nyní se zárukou 3 roky. Vaše kuchyně již navždy bez zápachu ze zbytků potravin. Drtiče odpadků v několika výkonostních kategoriích, částečné nebo plné odhlučnění zvyšuje uživatelský komfort. Vzduchový spínač pro snadné a bezpečné uvedení do chodu. Zdarma ke každému drtiči univerzální pomocník mr. Scrapy.
Gappa Solutions - tvorba WWW stránek, tvorba e-shopů
Gappa Solutions - tvorba www stránek, tvorba eshopů, originální webové aplikace na zakázku. SEO a internetový marketing, správa a vedení PPC kampaní - poradíme Vám. Copywrite, optimalizované texty, SEO analýzy a optimalizace pro vyhledávače - zajistíme Vám. Sestavení kompletní identity firmy, tvorba loga, reklamní banery, vektorizace a vše kolem designu. Kontaktujte nás!

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Share |

 Webové stránky zdarma provoz a propagaci Katalog odkazů a firem TopLink Mapa serveru
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hlavní stránka Ceník Obchodní podmínky Kontakt